środa, 27 listopada 2019

Poznaj siebie


Nigdy nie wierz sobie, że jesteś zbyt dojrzały;
pamiętajmy, że zbyt dojrzałe owoce gniją: zawsze można coś w sobie poprawić.

1 komentarz:

  1. Natknąłem się na ten wpis i trochę mnie zastanawia, o co dokładnie chodzi z tym „poznaj siebie”. Czy to bardziej o myślenie o sobie, czy coś głębszego? Na https://www.terapiapoznan.pl/ też się przewinęło coś podobnego i próbuję to ogarnąć.

    OdpowiedzUsuń